Advanced Forensic Technology lector Jaap Knotter

Ambient Intelligence lector Wouter Teeuw
Ambient Intelligence lector Hans Schaffers
Ambient Intelligence lector Jan Laarhuis
Ambient Intelligence associate lector Wilco Bonestroo

Bodem en Ondergrond lector Geert Roovers

Brain & Technology lector Jan Willem de Graaf

Business Development

Daltononderwijs en onderwijsvernieuwing lector Patrick Sins

Duurzame Energievoorziening lector Richard van Leeuwen

Duurzame Leefomgeving lector Theo de Bruijn

Ethics & Global Citizenship associate lector Inge Hermann
Ethics & Global Citizenship lector Ruud Welten

Ethiek & Technologie lector Martine Vonk

Experience & Service Design associate lector Brenda Groen

Functionele Geletterdheid lector Hanneke Wentink

Gebiedsontwikkeling en recht lector John van den Hof

Gedrag- en Leerproblemen lector Cathy van Tuijl

Gezondheid en Bewegen associate lector André Bieleman
Gezondheid en Bewegen lector Frits Oosterveld
Gezondheid en Bewegen associate lector Remko Soer

Governance associate lector Maurits Sanders

Industrial Design lector Karin van Beurden

Innovatief en Effectief onderwijs associate lector Kariene Mittendorff
Innovatief en Effectief onderwijs lector Irene Visscher

Innovatief Ondernemerschap lector Erik Wierstra
Innovatief Ondernemerschap lector Han van der Meer

Internationale handel voor het MKB lector Louise van Weerden

International Water Technology lector Harry Futselaar

Lichtgewicht construeren lector Ferrie van Hattum

Mechatronica lector Dirk Bekke
Mechatronica associate lector Abeje Y. Mersha

Media Technology Design lector Mettina Veenstra
Media Technology Design associate lector Robin Effing

Nanotechnology NanoBioInterface lector Martin Bennink
Nanotechnology NanophysicsInterface lector Cas Damen
Nanotechnology NanophysicsInterface René Heideman

Onderwijsarrangementen in
maatschappelijke context (OMC)
lector Henk Ritzen

Ontwikkeling Werklocaties lector Kjell-Erik Bugge

Regionale Ontwikkeling

Rich media en teacher learning lector Ellen van den Berg

Risicobeheersing lector Wilbert Rodenhuis

Smart Functional Materials lector Ger Brinks
Smart Functional Materials associate lector Gerrit Bouwhuis

Smart Industry & Human Capital lector Maarten van Riemsdijk
Smart Industry & Human Capital associate lector Stephan Corporaal

Social Work lector Jack de Swart
Social Work associate lector Margriet Braun

Strategisch HRM associate lector Guido Bruinsma
Strategisch HRM lector Maarten van Riemsdijk
Strategisch HRM associate lector Stephan Corporaal

Sustainable Building Technology & Material
(voorheen Innovatieve Technologie in de Bouw)
lector Christian Struck
Sustainable Building Technology & Material
(voorheen Innovatieve Technologie in de Bouw)
lector Ruud van Herpen

Technology Health & Care lector Somaya Ben Allouch
Technology Health & Care associate lector Michael Lansbergen

Vernieuwingsonderwijs lector Patrick Sins

Verpleegkunde associate lector associate lector Ad Bergsma
Verpleegkunde associate lector Madeleen Uitdehaag
Verpleegkunde lector Jan Jukema

Waarde van Reclasseren lector Attila Németh

Wetenschap & Techniek in het onderwijs associate lector Martine Gijsel
Wetenschap & Techniek in het onderwijs associate lector Jantien Smit
Wetenschap & Techniek in het onderwijs lector Symen van der Zee